CORONA Klíč francouzský 65/270mm KL-0065

Stavitelný francouzský klíč Corona KL-0065. Možnost nastavení 0-65mm. Celková délka klíče 270mm...
1 240 Kč
Doprava 99 Kč,Do 3 dnů
Doporučená nabídka Admira nářadí

Do 3 dnů • 1 varianta99 Kč94 % • 362 recenzíDalší informace

• Je to kus železa, žádný plast
    • Váha, ale s tím se u železa počítá
    • Pro svou představu hladkého chodu v celém rozsahu (ale někomu by to vadit nemuselo), jsem si ho musel rozebrat, vyčistit, pilníkem malinko doupravit závit v poslední třetině, namazat závit a sestavit

Po přinesení domů šel klíč při rozevírání, zejména v poslední třetině trochu ztuha (při otáčení to drhlo) - někomu by to, ale vadit nemuselo. Klíč jsem rozebral, vyčistil, pilníkem trošku upravil závit a namazal a nyní funguje dobře v celém rozsahu.

• , zakoupeno v Admira nářadí

Klíč jsem ještě nepoužil.
    Moc obchodů tento produkt nenabízí (ani kamenných)
    a tady byl za příznivou cenu.

• Cena je pouzitelna, ma velky rozsah az do 65mm, je pomerne robustni
    • Kvalita zpracovani odpovida polskemu puvodu - je to odflaknute

Neni to cinske, ale polske, tak aspon material snad bude ok, ale to zpracovani...typicky polske. Prvni roztahnuti dalo zabrat, fakt jen silou. Po asi dvaceti skripajicich prujezdech jsem to rozlozil a vytrel ze zavitu kopec pilin a zbytku z obrabeni a jakousi otresnou smradlavou vazelinu. Po vykartacovani a promazani uz to beha pekne volne.

Ta povrchovka je taky neco..proste vemes prave udelanej klic, aniz to aspon utres hadrem, tak sroubem plnym pilin a otrepu machnes do kyble s vazelinou, zarves to dovnitr, hlavici namocis do kyble s cernou barvou a az to trochu zaschne, tak drzadlo namocis do kyble se stribrenkou, razidlem narazit cislo 65 a sup nalepit nalepku k expedici.

• Je to kus železa, žádný plast
    • Váha, ale s tím se u železa počítá

• , zakoupeno v Admira nářadí

Klíč jsem ještě nepoužil.
    Moc obchodů tento produkt nenabízí (ani kamenných)
    a tady byl za příznivou cenu.

• Cena je pouzitelna, ma velky rozsah az do 65mm, je pomerne robustni
    • Kvalita zpracovani odpovida polskemu puvodu - je to odflaknute